به گزارش روابط عمومی شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس، «شهروز شجاعی» مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس در آیین گرامی داشت مقام زن و روز مادر با حضور در میان کارکنان خانم این شرکت و تصفیه‌خانه بندرعباس از این بانوان تقدیر و تشکر به عمل آورد.
وی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با اشاره به نقش کلیدی زن در توسعه و پیشبرد اهداف کلان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور، اذعان داشت: نقش بسزا و جایگاه زنان در تمامی ابعاد جامعه و کشور غیر قابل انکار است، هر چند مقام مادری از مقرب‌ترین جایگاه‌ها در نزد خداوند است اما بانوان تنها نقش مادری را ایفا نمی‌کنند.
شجاعی اضافه کرد: از دیر باز در کتب تاریخی و دینی ما اشاره شده است زنان یکی از ارکان توسعه و پیشرفت یک جامعه هستند که این نقش در جامعه امروز تبلور و عینیت بیشتری به خود گرفته است.
وی به نقش زن در پیشبرد جامعه از دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند (اگر زنان در حرکت اجتماعی یک ملتی حضور نداشته باشند، آن حرکت به جائی نخواهد رسید، موفق نخواهد شد. اگر زنان در یک حرکت حضور پیدا بکنند، یک حضور جدی و آگاهانه و از روی بصیرت، آن حرکت به طور مضاعف پیشرفت خواهد کرد.) قطعا این دیدگاه باید در تمام عرصه‌ها به زنان شکل گیرد تا بیانات و رهنمودهای مقام رهبری در گام دوم انقلاب با همیاری زنان و مردان محقق شود.
مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس با بیان اینکه نمود عینی این مسئله را می‌توان در تصفیه‌خانه بندرعباس دید، گفت: شاهد هستیم همکاران ما در تصفیه‌خانه بندرعباس با وجود مشقت‌های زیادی که وجود دارد پا به پای همکاران مرد و چه بسا با تلاش مضاعف، در جایی پای کار آمده‌اند که کمتر کسی حاضر است حتی از فاصله چند صد متری آن گذر کند.
وی ادامه داد: سعی کردیم در مدت کوتاهی که از فعالیت شرکت می‌گذرد علاوه بر بهبود وضعیت پساب تصفیه‌خانه بندرعباس، شرایط و محیط کاری را برای همکاران به ویژه بانوان فعال در این محیط بهبود بخشیم، متاسفانه تا پیش از این همانطور که تصفیه‌خانه از شرایط مطلوبی برخوردار نبود کارکنان نیز دچار چالش‌های متعددی بودند.
شجاعی بیان کرد: در این مدت توفیق این را داشتیم که با تلاش و همت خود کارکنان شرایط و محیط کار را بهسازی و بهبود بخشیم و با افزایش و ترمیم حقوق و مزایا، تخصیص مشوق‌های شغلی و مناسبتی و پرداخت به موقع آن محیط کاری را به سمت آرامش و افزایش رضایت شغلی پیش بریم تا به اندازه خود بتوانیم سختی‌هایی که بر کارکنان این بخش روا شد را جبران کنیم.
مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس در پایان خاطر نشان کرد: قطعا آنچه در این شرکت و تصفیه‌خانه ‌بندرعباس رخ می‌دهد و اهداف آتی و بلند مدت آن، تلاش بی وقفه و بی دریغ تک تک عزیزان و همکاران به ویژه بانوان گرانقدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.