پیام مدیرعامل

بنام خدا

مخاطب گرامی؛ باسلام

به عنوان مدیری که پس از سال ها توفیق فعالیت میدانی و ستادی متنوع در بخش های مختلف خدمت را تجربه کرده و همواره دغدغه توسعه همه جانبه این مرز و بوم را داشته و دارم، معتقدم بنیاد ایجاد شرکت تأمین و توسعه زیرساخت خلیج فارس که به شکل بدیع و بر اساس مدیریت مشارکتی  پس از طی شدن مسیر یک ایده خلاقانه مبتنی بر تفکری پویا شکل گرفته  فرصتی بی بدیل است تا عرصه جدید و نوینی برای خدمت به مردم و خلق موقعیت های تازه از تحول و آبادانی گشوده شود.

آرمان بلند و نقشه راهی که برای شرکت ترسیم و تدوین نموده ایم یک نگاه اعتقادی و باور قلبی به این مهم است که :

 « کیفیت زندگی شما برای ما مهم است »

این یعنی اینکه خروجی تمام اقدامات ما باید به افزایش سطح رفاه عمومی و نشاط و سلامت اجتماعی در سایه محیط زیستی سالم و پایدار منجر شود.

سالها قبل وقتی در یازدهمین‌ کنگره جهانی منابع آب و محیط‌زیست در مادرید اسپانیا با ارائه مقاله ای تخصصی حضور داشتم موضوع پساب فاضلاب را در پنل‌های تخصصی به بحث گذاشتیم و با اندوخته ای از ایده های جدید برای استمرار سلامت محیط زیست و بازچرخانی آب، ساز و کار ایجاد سازمانی با  مشارکت صنایع بزرگ را طراحی نمودیم.

ما در این شرکت برآنیم تا با تکیه بر فعالیت های دانش بنیان و برخوردار کردن خود از ایده های ارزشمند کاربردی از کارهای بر زمین مانده ای که تبدیل به تهدید شده‌اند فرصت های بکر و ارزش آفرین بسازیم، آنچنان که در اولین گام از ماموریت خود به درد مزمن شهر بندرعباس یعنی تخلیه پساب فاضلاب در دریا و آلودگی های ناشی از آن ورود کرده ایم که در سایه الطاف الهی تلاش بی وقفه مان برای تحقق آرزوی بزرگ مردم در جریان است. تا تحول جدیدی در حوزه بازچرخانی پساب و تامین محیط زیست سالم ایجاد شود

ما باور داریم این شرکت با ساختاری چابک در زمینه نیروی انسانی متخصص و ارتباط دائمی با مراکز دانشگاهی و صنعتی و بهره بردن از شیوه های کارآمد براساس آنچه در اساسنامه‌اش آمده از این پس بعنوان بازویی توانمند برای اجرای طرح های مختلف زیرساختی در فضای محلی و ملی قادر به نقش آفرینی خواهد بود.

در این مسیر بدون شک تعهد ستودنی برخی از صنایع و بنگاه های اقتصادی که در قبال مسئولیت اجتماعی خود با مشارکت مالی و معنوی در کنار شرکت تأمین و توسعه زیرساخت قرار دارند و همچنین همراهی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) و مدیریت ارشد هرمزگان را خالصانه ارج می نهیم.

شهروز شجاعی

مدیرعامل

پیمایش به بالا