رونق اقتصاد محلی با استفاده از ظرفیت خورهای بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس، اعضای هیئت مدیره شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان دیدار کردند، حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده در این دیدار اظهار کرد: یکی از بزرگ‌ترین و دل‌نگرانی‌های مردم بندرعباس موضوع فاضلاب است که هر ساله در زمستان‌ها و تابستان‌ها شرایط نامطلوبی را در شهر بندرعباس ایجاد می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با اشاره به خورهای بندرعباس، تصریح کرد: خورهای دارای دو بعد تهدید و فرصت هستند که هر چه بتوان جلوی تهدیدات را از طریق اجرای طرح‌های مختلف و خلاقانه گرفت می‌توان به خوبی از فرصت‌ها استفاده کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، خاطرنشان کرد: زیباسازی خورها و راه‌اندازی بازارچه‌های محلی توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از جمله فرصت‌های خورها محسوب می‌شود، که علاوه بر زیباسازی محیطی، به اقتصاد محلی شهر بندرعباس نیز کمک می‌کند.

وی، عنوان کرد: شهر بندرعباس پنج خور در سطح شهر بندرعباس دارد که اگر طرح‌های اقتصادی مناسبی توسط بخش خصوصی روی این خورها انجام شود، ظرفیت بسیار خوبی برای خلق سرمایه و توسعه گردشگری ایجاد می‌شود.

لینک کوتاه:

مطالب بیشتر

دعوت به همکاری

به استحضار می رساند شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس جهت تکمیل کادر فنی خود از میان واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید،

الحاقیه شماره یک آگهی مناقصه خرید، ساخت، نصب، راه اندازی تجهیزات ایستگاه پمپاژ پساب تصفیه شده فاضلاب شهر بندرعباس

كليه مناقصه گران محترم پيرو فراخوان آگهي مناقصه با موضوع «خريد، ساخت، نصب و راه اندازي تجهيزات ايستگاه پمپاژ پساب تصفيه شده فاضلاب شهر بندرعباس» بدينوسيله

پیمایش به بالا