رونق اقتصاد محلی با استفاده از ظرفیت خورهای بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس، اعضای هیئت مدیره شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان دیدار کردند، حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی زاده در این دیدار اظهار کرد: یکی از بزرگ‌ترین و دل‌نگرانی‌های مردم بندرعباس موضوع فاضلاب است که هر ساله در زمستان‌ها و تابستان‌ها شرایط نامطلوبی را در شهر بندرعباس ایجاد می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با اشاره به خورهای بندرعباس، تصریح کرد: خورهای دارای دو بعد تهدید و فرصت هستند که هر چه بتوان جلوی تهدیدات را از طریق اجرای طرح‌های مختلف و خلاقانه گرفت می‌توان به خوبی از فرصت‌ها استفاده کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، خاطرنشان کرد: زیباسازی خورها و راه‌اندازی بازارچه‌های محلی توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از جمله فرصت‌های خورها محسوب می‌شود، که علاوه بر زیباسازی محیطی، به اقتصاد محلی شهر بندرعباس نیز کمک می‌کند.

وی، عنوان کرد: شهر بندرعباس پنج خور در سطح شهر بندرعباس دارد که اگر طرح‌های اقتصادی مناسبی توسط بخش خصوصی روی این خورها انجام شود، ظرفیت بسیار خوبی برای خلق سرمایه و توسعه گردشگری ایجاد می‌شود.

لینک کوتاه:

مطالب بیشتر

پیمایش به بالا