دکتر شجاعی مدیر عامل شرکت تامین و توسعه زیر ساخت خلیج فارس در هفته دولت:

تلاش می کنیم با ایده های نو در خدمت مردم باشیم

دکتر شجاعی مدیر عامل شرکت تامین و توسعه زیر ساخت خلیج فارس در هفته دولت:

تلاش می کنیم با ایده های نو در خدمت مردم باشیم.

هفته دولت فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر یکبار دیگر عزم خود را برای آبادانی و توسعه ایران اسلامی ذیل رهنمودهای رهبر معظم فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای و تدابیر رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله رئیسی جزم نمائیم.
به باور بنده بندرعباس با برخورداری از نعمات خدادادی و استعدادهای اقتصادی مجموعه ای بی بدیل برای سکان داری توسعه کشور است، از این رو باید که به عنوان دروازه ی طلایی ایران زمین ابتدا در دایره تحول قرار گیرد و صاحب زیرساخت های مطلوب یک شهر امروزی گردد و پس از رسیدن به مرحله توانمندی، موجب پویایی سایر مناطق گردد.
شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس مفتخر است با تکیه بر ایده های نو و با اعتقاد به اینکه توسعه آرمانی از مسیر ثبات محیط زیست سالم و با نشاط می گذرد، تلاش می کند حاصل فعالیت‌هایش رضایتمندی مردم از زندگی در کنار دریایی زلال، ساحلی زیبا و آسمانی آبی باشد.

مطالب بیشتر

دعوت به همکاری

به استحضار می رساند شرکت تامین و توسعه زیرساخت خلیج فارس جهت تکمیل کادر فنی خود از میان واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید،

الحاقیه شماره یک آگهی مناقصه خرید، ساخت، نصب، راه اندازی تجهیزات ایستگاه پمپاژ پساب تصفیه شده فاضلاب شهر بندرعباس

كليه مناقصه گران محترم پيرو فراخوان آگهي مناقصه با موضوع «خريد، ساخت، نصب و راه اندازي تجهيزات ايستگاه پمپاژ پساب تصفيه شده فاضلاب شهر بندرعباس» بدينوسيله

پیمایش به بالا